piątek, 9 stycznia 2015

RECIPE FOR SUCCESS


♥ ♥ ♥ 

Co mam na myśli?

-wierzyć w siebie-
-nie poddawać się-
-być odważnym-


Bez wiary w siebie nikt nie zajdzie za daleko, a już na pewno nie tam gdzie by chciał. W końcu załamie się, upadnie i nie wstanie. 
Najważniejsze jest to, abyśmy to my sami wiedzieli, że jesteśmy w stanie to zrobić. Wtedy nikt i nic nie będzie nam przeszkodą.
Krytyka innych osób jest potrzeba, ale tylko wtedy kiedy jest ona obiektywna i kiedy motywuje nas do działania, do zrobienia czegoś lepiej!Aby dojść na szczyt- nasz własny, trzeba pokonać wiele trudności. Wyboiste drogi to standard. Tylko w dążeniu do celu będą one znacznie trudniejsze do przebycia niż na codzień. To cierpliwi ludzie z wielką determinacją pokonują tę wspinaczkę górską i docierają na zamierzone miejsce. Nie zważają na negatywne działania innych , które mają nam przeszkodzić w realizacji siebie.
Musimy dać z siebie 100% i jeszcze więcej!  


 Wyróżnić się z tłumu trzeba potrafić. Nie wystarczy tylko inne ubranie, kolor włosów, poglądy, zainteresowania, ale także odwaga, żeby wyjść do innych i pokazać się. Ludzie sukcesu mają barwną osobowość i ogromną pewność siebie, której zapewne musieli się nauczyć. Nie łatwo jest być najlepszym i nikt nie przyzna się tego głośno. 
W takim razie może lepiej być przeciętnym? 
Takim jak inni? 
Nie! 
Przede wszystkim musimy zwalczyć wszystkie bariwery w sobie. A dalej, damy radę NA PEWNO!


WIARA to pierwszy stopień
ODWAGA to drugi stopień
a DETERMINACJA jest trzecim i najwyższym stopniem 
do sukcesuŻyczę Wam miłego dnia,a ja uciekam na urodziny przyjaciółki 
JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!